Тактическо яке Soft Shell с пагони - ESDY A008 - Черно

48,57 € 38,35 € /75,01 лв.
  • Марка: ESDY
  • Кат. номер: А008

Тактическо яке ESDY A008, изработено от висококачествена Shark Skin softshell материя с трислойна структура. Якето е устойчиво на вятър и вода, дишащо и топло благодарение на вътрешния поларен слой. Подходящо е за туризъм, лов, риболов, къмпинг и ежедневно носене.

 

Якето се предлага само в черен цвят.

Снимките в други цветове са примерни и имат за цел единствено да покажат модела и кройката на якето.

Характеристики
Подробно описание
Доставка
Характеристики
Материя
Soft Shell
Цвят
Черен
Размер
S - 3XL
Цвят
Черен
Подплата
С полар
Сезон
Мека зима, Пролет, Есен
Водоустойчивост
Да
Качулка
Да
Пагони
Да
Подробно описание

Тактическото яке ESDY A008 е функционално softshell яке, създадено за активни хора и outdoor дейности. Моделът е изработен от висококачествена Shark Skin материя, която осигурява отлична защита от вятър и влага, като същевременно позволява на тялото да диша.

 

Якето разполага с трислойна композитна структура, която подобрява издръжливостта и комфорта при различни климатични условия:

 

  • външен слой - здрав 100D защитен плат

  • среден слой - мембрана със средна пропускливост за добра вентилация

  • вътрешен слой - топъл полар, който задържа топлината

 

Материята е ветроустойчива, водоустойчива и дишаща, което прави якето подходящо за използване през есента и при по-хладно време. Благодарение на здравата конструкция и качествените материали, моделът е устойчив на износване и е подходящ както за работа, така и за outdoor активности.

 

Якето разполага с няколко функционални джоба с цип, които осигуряват удобно съхранение на необходимите вещи. На ръкавите има велкро панели, подходящи за поставяне на нашивки или отличителни знаци.

 

Моделът е създаден с regular кройка, която осигурява комфорт и свобода на движение.

Доставка

  • Доставка се извършва в рамките на 2- 3 работни дни, след като поръчката бъде потрвърдена от наш служител. 
  •  Доставката се поема от Speedy и Еконт, а цените се изчисляват автоматично при поръчка. 

Ревюта

( )

Оценете

Тактическо яке Soft Shell с пагони - ESDY A008 - Черно

Вашата оценка

Грешка при изпращане на оценката.

Все още няма ревюта за този продукт
Добави Ревю

Вашето ревю беше изпратено успешно!